503-077-511

CH Focus
Jagielońska 39-47
Naprzeciwko kina
Zarezerwuj online

Nowoczesny barber – usługi najwyższej klasy

Ewolucja tradycji. Narzędzia dla prawdziwego męskiego piękna.

W Centrum Stańczyk oferujemy usługi barberskie, takie jak strzyżenie zarostu, rytuał królewski i inne. Korzystamy przy tym z pełnej gamy kosmetyków DEPOT dla mężczyzn dostosowanych do zmieniających się wymagań męskiego rynku oraz indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Wyspecjalizowane produkty o wysokiej jakości i silnej marce zostały stworzone dla profesjonalistów działających na rynku męskiej pielęgnacji.

Poniżej przedstawiamy ceny strzyżenia brody w Bydgoszczy:

  • Strzyżenie 55 zł
  • Strzyżenie maszynka 30 zł
  • Rytuał królewski (combo) włosy + broda 100zł
  • Golenie brody brzytwa 50zł
  • Golenie głowy 50zl
  • Regulacja brwi nicią 20zł
Strzyżenie Barberskie Bydgoszcz

Strzyżenie brody i fachowa stylizacja – profesjonalne usługi barberskie

Zadbany zarost dodaje mężczyźnie stylu oraz pewności siebie. Odpowiednio przystrzyżony pasuje do każdego charakteru i fryzury. Ważna jest jednak regularna pielęgnacja polegająca na dokładnym podcinaniu i stosowaniu dobrej jakości kosmetyków. Doświadczony barber dostosuje się do oczekiwań Klienta, zapewniając elegancki wygląd i zadowolenie. Doskonale znamy dzisiejsze trendy męskiej stylizacji, jednak nie boimy się wyzwań i każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Pielęgnacja najlepszymi kosmetykami – stylowy i zadbany zarost

DEPOT to linia produktów skierowana do zadbanego współczesnego mężczyzny, która nawiązuje do oryginalnych klasycznych receptur męskich zabiegów pielęgnacyjnych nadając im nowoczesnej, unikatowej i zaawansowanej technologicznie świeżości.

DEPOT to proste, udoskonalone i współczesne podejście do pielęgnacji męskiej urody.

Usługi Barberskie Bydgoszcz

Profesjonalny barber do usług każdego mężczyzny – zapraszamy!

Odpowiednia stylizacja i zabiegi pielęgnacyjne muszą iść ze sobą w parze, aby zarost robił wrażenie i sprawiał satysfakcję w każdej sytuacji. W naszym salonie oferujemy zarówno golenie brzytwą, jak i strzyżenie brody przy użyciu maszynki. Oprócz tego proponujemy regulację brwi. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego mężczyzny, który ceni sobie niezależny styl i schludny wygląd. Zapraszamy!

 

Usługi barberskie