Zespół

 

Prowadzenie magicznego miejsca jakim jest Centrum Stańczyk to duże wyzwanie, ale jednym z najważniejszych elementów jest zgrany i profesjonalny zespół. Dla nas zadowolenie klienta to priorytet dlatego każdego dnia staramy się z całych sił.

 

Centrum Stańczyk ” od stóp do głów. ”

 

Daniel Stańczyk – Fryzjerstwo

 

         

 

Wieloletnie doświadczenie w branży, od 9 lat pracuje pod marką Salon Expert Loreal.

Jego specjalizacja to strzyżenie, dobór fryzury i koloru do kształtu twarzy, a także osobowości. Prowadzi profesjonalny konsulting w pielęgnacji skóry i włosów, pomaga w doborze kosmetyków.

Uczestniczył w wielu szkoleniach w Polsce jak i zagranicy. Uznawany jest za jednego z najlepszych Fryzjerów w Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

 

Expert, stylistka, kolorystka, jak mówi o sobie ” włosy zawsze potrafiły mnie zaczarować „. Już jako dziecko spędzała wiele godzin w salonie fryzjerskim i z pasją przyglądała się jak robią to zawodowcy.

W pracy najważniejsze są oczekiwania klientów, którym codziennie staramy się sprostać.

Swoje umiejętności systematycznie podnosi w trakcie szkoleń, warsztatów i pokazów organizowanych w Polsce i poza granicami kraju. Skupiamy się aby włosy osób z którymi pracuje były zdrowe, naturalnie piękne, a zadowolenie trwało jeszcze wiele dni po opuszczeniu salonu. Jesteśmy specjalistami stylizacji i upięć zarówno wieczorowych jak i ślubnych. Jednym słowem określić to Pasja.

 

Anna Gałkiewicz – Fryzjerstwo

 

         

 

Rozpoznawalna wśród bydgoskich kobiet , bo koloryzacją zajmuje się już 15 lat. Anna ma świetne oko w doborze koloru i pracy na najnowszych trendach.

Pracując z Anią zrobicie analizę włosów i skóry głowy, dostaniecie informacje na temat pielęgnacji i produktów, które pasują właśnie do Was. Wieloletnie doświadczenie pomaga jej w kontakcie z klientkami, spełnianiu ich potrzeb oraz wizji, tak aby włosy były ich ozdobą.

Odbywa wiele profesjonalnych szkoleń fryzjerskich, po których zdobytą wiedzę pokazuje, omawia i proponuje rozwiązania.

Śmiało można powiedzieć, że przez te wszystkie lata zebrała swoją rzeszę fanów.

 

Kosmetologia

 

 

Wykonując podstawowe zabiegi kosmetyczne postanowiła wyspecjalizować się z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej.Mamy świadomość jak trudno jest trafić do osoby która zadba nie tylko o aspekt estetyczny, ale także pochylą się ku medycznym problemom. Nasi Kosmetolodzy mierzą się z tematami alergii skóry, atopowego zapalenia skóry czy łuszczycy. . Mamy szeroką wiedzę w zakresie wyboru metody wykonania manicure w zależności od stanu płytki paznokciowej. Prowadzi także konsulting w doborze produktów do pielęgnacji cery i jej indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zwolenniczkami naturalnych kosmetyków, a także metod które wpływają długofalowo na stan skóry twarzy i całego ciała.

 

Izabela Stańczyk- Dietetyka

 

         

 

 

Od 7 lat prowadzi swój gabinet i wykształciła kilku dietetyków na bydgoskim rynku, którzy świetnie sobie radzą po dziś dzień.

Dietetyk jest trenerem i prowadzi szkolenia dla farmaceutów w aptekach na temat naturalnej suplementacji. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu odżywiania dla firm. Uczestniczy w ogólnopolskim programie ” Zdrowo jemy zdrowo rośniemy ” będąc przedszkolnym edukatorem w SGGW pod patronatem Instytutu Matki i Dziecka gdzie prowadzi edukację w przedszkolach i żłobkach.

Jej praktyka to także praca w prywatnej klinice Eskulap, szpitalu MSWiA, Domu Opieki Osób Starszych w Bydgoszczy. Prowadzi szkolenia, wykłady i warsztaty  Forever Living Products – suplementacji oczyszczania aloesem.

W pracy z pacjentami skupia się na mówieniu o realnych i zdrowych rezultatach diety. Opiera się o badaniu składu ciała jak i badania krwi. Ważne dla niej jest aby pacjent nie tylko schudł, ale przede wszystkim był zdrowy.

 

Marta Walter – Dietetyka

 

 

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy – kierunek Zdrowie Publiczne o specjalności Profilaktyka Żywieniowa. Pracuje już od 6 lat jako Dietetyk i jak mówi ” to nie praca to moje powołanie „. Pracując z pacjentami prowadzi edukację zdrowego odżywiania. Po przeprowadzeniu wywiadu dopasowuje indywidualną dietę, pracuje nad zmianą nawyków żywieniowych, a także zmianą produktów z których przygotowywane są posiłki.

 

 

 

 

 

 

Dietetyk nie tylko z wykształcenia, ale także z pasji. Już na studiach zaangażowała się w propagowanie zdrowego trybu życia i edukację bydgoszczan, biorąc udział w projekcie ” BSW odchudza „. Była także dietetykiem w programie ” Wiosenne Metamorfozy” zorganizowanym przez Express Bydgoski, Bydgoską Szkołę Wyższą i siłownię Mega Fit. W ramach współpracy z BSW prowadzi edukację żywieniową uczniów szkół średnich oraz lokalnych społeczności, podczas różnych eventów i spotkań. Posiada także cykl własnych zajęć, które od kilku lat realizuje w dniach Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Obecnie sprawuje opiekę dietetyczną nad dobrze rokującym młodym żużlowcem Polonii Bydgoszcz Tomaszem Orwatem.